تماس با آسیا آی تی

تلفن تماس

02165360150-1

پست الکترونیک

info@asiait.ir

اطلاعات بیشتر

بهینه سازی و سئو گروه تجارت الکترونیک آسیا آی تی

بهینه سازی

عبارت است از مجموعه تکنیک ها و مهارت هایی که به یک سایت اجازه می دهد ترافیک و بازدید کننده های بیشتری از موتور های جستجو نظیر yahoo ، google و یا Microsoft داشته باشد . تیم بهینه سازی (سئو) گروه تجارت الکترونیک آسیا آی تی از مجرب ترین افراد در این امر بهره میگیرد که با استفاده از جدید ترین متد سئو وب سایت شما را با بهترین شکل ممکن بهینه سازی مینماید.این تیم متخصص با بررسی و آنالیز وب سایت با شیوه هایی متنوع و به روز رتبه سایت شما را به بالاترین رتبه در موتور های جست و جو می رساند و همچنین آنرا تضمین می کند.

گروه تجارت الکترونیک آسیا آی تی تمام تلاش خود را در جهت رضایت مشتریان خود می کند تا همگام با رشد فزاینده ی آی تی توان رقابت را داشته باشد و با ارائه بهترین عملکرد رضایت کاربران خود را جلب نماید.

تعریف سئو :

انجام عمل بهینه سازی سایت در موتورهای جستجو ‎Search Engine Optimization - SEO)‎ )که در زبان فارسی به آن سئو گفته می‌شود به کلیه فرایندها و اعمالی اطلاق می شود که برای هر نوع صفحه وب ( یک صفحه از یک وب سایت، وب لاگ و یا پرتال) انجام می گردد تا در نتیجه آن رتبه صفحه وب مذکور را در موتورهای جستجوی اینترنت ارتقاء دهد .

طراحی سایت

آسیا آی تی

امروزه داشتن یک وبسایت به تنهایی نمی تواند کمکی به کسب و کار شما برساند، بلکه باید وب سایت شما قابلیت جدب مخاطب و تبدیل آنها به مشتری را داشته باشد. طراحی وب سایت با متدهای جدید و روانشناسی مشتریان و مخاطبان شما جهت تبدیل حداکثری بازدید کننده به مشتری از اهداف کلی آسیا آی تی می باشد.


راه های ارتباطی

ایمیل

برای ارتباط با می توانید از طریق پست الکترونیک با ما در تماس باشید.

ایمیل ما

توئیتر

مارا در توئیتر دنبال کنید.

ما را دنبال کنید

فیسبوک

با در صفحه فیسبوک ما در ارتباط باشید.

صفحه فیسبوک

تماس با ما

برای اطلاع کامل از چگونگی تماس با ما از لینک زیر استفاده نمایید.

تماس با ما